Gdynia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 990 000 PLN
Cena za m2
1 172,81 PLN
Powierzchnia działki
8 518 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Prąd
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
202/11451/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz działki pod magazyn w strategicznej lokalizacji, z świetnym dojazdem do wszystkich części aglomeracji Trójmiejskiej? Mamy niepowtarzalną ofertę skrojoną pod Twoją firmę! 

ATUTY:
- strategiczna lokalizacja
- wydane WZ
- przeprowadzone badania geologiczne
- bliskość planowanej Drogi Czerwonej 

DZIAŁKA:
Na sprzedaż trzy działki w Gdyńskim Porcie o łącznej pow. 8500 m2. Obecnie, działki posiadają wydane warunki zabudowy dopuszczające postawienie na nich 4700 m2 hali magazynowej z zapleczem biurowo-usługowym. Wysokość zabudowy to max. 12m. Holistycznie, działki mają nieregularny kształt. Teren płaski, zabudowany - WZ pozwalają na wyburzenie obecnej zabudowy. Badania geodezyjne przeprowadzone - tereny gliniane, nie podmokłe; brak torfu. Działki są jednymi z ostatnich działek własnościowych w tej części Gdyni. Dzięki strategicznej lokalizacji, działka idealnie nadaje się pod halę magazynową dla firmy już działającej lub planującej wejść na rynek Trójmiejski. Świetne połączenia komunikacyjne z wszystkimi częściami aglomeracji Trójmiejskiej - Gdyni, północ od Gdyni, Trójmiasta Kaszubskiego, a ponadto bliskość obwodnicy zapewniający bardzo dobry dojazd do Gdańska -  sprawia, że działka idealnie nadaje się pod inwestycję.

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w północnej części Gdyńskiej dzielnicy Chylonia. Nieruchomość, dzięki bliskości ul. Hutniczej oraz obwodnicy, jest dobrze skomunikowana z centrum Gdyni oraz pozostałymi częściami aglomeracji Trójmiejskiej.

Ponadto, w pobliżu działki planowana jest budowa Drogi Czerwonej, która będzie łączyć Port Gdyni z Obwodnicą Trójmiasta, a tym samym autostradą A1. Nowa trasa będzie wiodła do węzła Chylonia w miejscu skrzyżowania ul. Morskiej z obwodnicą Trójmiasta. Obecna trasa Kwiatkowskiego ma ograniczenia nośności i nie zapewnia dobrego połączenia z portem dla ruchu ciężkiego. Droga Czerwona nie będzie miała takich ograniczeń, poprawi dostępność do portu od strony lądu, zwiększy też jego możliwości rozwojowe i przeładunkowe.
Odcinek, który biegnie wzdłuż gruntu, czyli od węzła Chylonia do węzła Kwiatkowskiego jest pierwszym w planach konstrukcyjnych. Przy węźle Chylonia, planowane jest wzniesienie doliny logistycznej. 

FINANSE: 9 990 000 zł. 

Masz pytania, chcesz zobaczyć tę wyjątkową nieruchomość? Zadzwoń do DOMOTEKI już dziś!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Murowane
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

"Administratorem Państwa danych osobowych jest Domoteka Nieruchomości Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce RODO."