Team DOMOTEKI

Tworzymy zespół oparty o wspólne
wartości, cele i zawodowe ambicje.

Mamy różne kompetencje, różne doświadczenia,
ale wspólną pasję do ciągłego rozwoju.

Traktujemy siebie i naszych klientów
po partnersku, a naszą współpracę opieramy
o jasne zasady i transparentność.

Od jakiegoś czasu przyglądam się jakości obsługi, a raczej jej braku, z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Osobiście ubolewam nad tym, że w dzisiejszych realiach agent nieruchomości kojarzony jest z brakiem rzetelności, brakiem profesjonalizmu i przede wszystkim z brakiem jakości swojej usługi. Postanowiłem to zmienić. Tak powstała Domoteka – wytwór mojej wyobraźni na temat standardów jakie powinno spełniać biuro nieruchomości na miarę naszych innowacyjnych i dynamicznych czasów.

Domoteka to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy rozumieją jak istotną kwestią jest sprzedaż bądź zakup nieruchomości. Agenci Domoteki wymagają od siebie ciągłego doskonalenia, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze naszych Klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta. To jedyny wyznacznik, który jest nas w stanie w pełni usatysfakcjonować.

Domoteka to zestawienie świeżego spojrzenia na rynek nieruchomości z obietnicą najwyższych standardów obsługi naszych Klientów.

Cieszę się, że jestem częścią tej firmy. Ty też możesz.

Piotr Bańkowski
Założyciel agencji DOMOTEKA Nieruchomości

Maja Paczkowska

biuro@domotekanieruchomosci.pl

Wulkan pozytywnej energii. To ona odpowiedzialna jest za cały ten rodzinny nastrój panujący w Domotece. Zawsze uśmiechnięta, radosna, służąca radą. Kocha podróże…te małe i te odleglejsze.
Z wykształcenia psycholog, co potwierdza dlaczego z taką łatwością buduje długotrwałe relacje z klientami. Zapomniałbym dodać…elegancka w każdym calu.

Dawid Czerwionka

d.czerwionka@domotekanieruchomosci.pl

Agent, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Poświęcił świetnie zapowiadającą się karierę sportową dla nieruchomości. Urodzony, by budować relacje z innymi. Bardzo kontaktowy, sumienny i przede wszystkim maksymalnie oddany swojej pracy. Na co dzień nasz domotekowy stand-uper. Po pracy Dawida można spotkać na sali bokserskiej lub na „Elektryków”.

Patryk Stencel

p.stencel@domotekanieruchomosci.pl

Skuteczny, uśmiechnięty i zawsze pomocny. Człowiek wielu talentów, wychowany zgodnie z duchem sportu. Na co dzień zafascynowany sprezzaturą, czego nie sposób nie zauważyć po jego ubiorze i stylu bycia. Niezwykle szarmancki i dystyngowany. Uwielbia literaturę z zakresu psychologii. Miłośnik boksu, muzyki i serialu „Peaky Blinders”.

Jakub Dziadko

j.dziadko@domotekanieruchomosci.pl

Urodzony optymista. Od kilku lat związany z branżą nieruchomości. Uwielbia kontakt z ludźmi oraz nietuzinkowe rozwiązania. Zawsze taktowny i elegancki. W pracy ceni sobie profesjonalizm. Potrafi słuchać, dzięki czemu wyłapuje nawet najskrytsze preferencje swoich klientów. Prywatnie miłośnik kuchni chińskiej i sportów siłowych.

Numer licencji pośrednika: 27027

Wojtek Nowakowski

w.nowakowski@domotekanieruchomosci.pl

Rodowity gdynianin, który zwiedził połowę świata, aby przekonać się, że „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, dlatego wrócił do Gdyni. Wojtek doświadczenie w branży zdobywał w Londynie i Hongkongu, gdzie studiował Wycenę Nieruchomości. Klienci cenią go za nietuzinkowe rozwiązania i kreatywne podejście do sprzedaży. Gra w szachy, siłownia i beletrystyka filozoficzna to pasje, którym po pracy Wojtek oddaje się najchętniej.