Kredyt z DOMOTEKĄ

Trudne do zrozumienia procedury kredytowe?

Nasi Doradcy zrobią wszystko za Ciebie.

Oferty kredytowe szyte na miarę.

1 Kontakt z doradcą kredytowym

Umów się z naszym doradcą kredytowym. Podczas pierwszej rozmowy uzyskasz informacje niezbędne do złożenia wniosków bankowych.

2 Spotkanie z doradcą

Nasi doradcy są elastyczni, zarówno jeśli chodzi o miejsce spotkania, jak i ustalenie najkorzystniejszej oferty finansowania. Na spotkaniu zostanie Ci przedstawiona lista potrzebnych dokumentów oraz uzyskasz wstępną ocenę swojej zdolności kredytowej. Doradca omówi z Tobą także ogólne zasady finansowania, dzięki czemu świadomie podejmiesz decyzję o swoim przyszłym zobowiązaniu.

3 Złożenie wniosków o kredyt

Nasi doradcy przygotują niezbędne wnioski kredytowe, które złożą w wybranym przez Ciebie banku. Teraz tylko pozostaje Ci czekać w spokoju na pozytywną decyzję.

4 Uruchomienie kredytu

Twój doradca przekaże informację o terminie zawarcia umowy kredytowej oraz ustali warunki wypłaty środków. Od teraz pozostaje Ci się już tylko cieszyć swoją wymarzoną nieruchomością.

Zakup wymarzonej nieruchomości często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Jaką ofertę kredytową wybrać do danej wartości nieruchomości? Jak obliczyć koszt kredytu? Jak przejść przez żmudny i skomplikowany proces składania wniosku o kredyt hipoteczny? Jeżeli interesuje Cię kredyt hipoteczny Gdańsk, a powyższe pytania nie dają spokoju, skontaktuj się z naszym doradcą kredytowym, który udzieli profesjonalnych porad odnośnie kredytu hipotecznego. Sprawdź również co należy wiedzieć i o czym pamiętać przed zaciągnięciem takiego zobowiązania!