Sprzedaj z DOMOTEKĄ

Sprzedajesz mieszkanie?

DOMOTEKA to najlepszy wybór
jeśli chcesz spać spokojnie.

Obejrzyj film

Wiemy jak skutecznie sprzedać Twoją nieruchomość.
Zainteresowany?

Etapy skutecznej sprzedaży:

1 Spotkanie z Agentem Domoteki

Priorytetem Agenta Domoteki jest szczegółowe poznanie Twojej nieruchomości, dlatego pierwsze spotkanie odbywa się u klienta. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu wiemy, jak zastosować skuteczną strategię sprzedaży, szytą na miarę Twoich potrzeb.

2 Szczegółowe przygotowanie oferty sprzedaży

Po spotkaniu Twój Agent Domoteki przygotuje szczegółowy opis Twojej nieruchomości w taki sposób, aby jak najskuteczniej dotrzeć do przyszłych nabywców. Tego samego dnia przekażemy kontakt do naszego fotografa, który umówi się z Tobą na przeprowadzenie profesjonalnej sesji fotograficznej. Niebawem przygotujemy również szczegółowy rzut Twojej nieruchomości.

3 Promocja

Agenci Domoteki posiadają pełen wachlarz możliwości marketingowych, dzięki którym Twoja nieruchomość będzie konkurencyjna na rynku. Nasze działania nie ograniczają się tylko do udostępnienia i częstych wyróżnień na branżowych portalach. Słyniemy też z aktywnego i bezpośredniego kontaktu z klientami z naszej bazy CRM. Dodatkowo dobierzemy baner, który przyciągnie uwagę przechodniów, a także doradzimy w jaki sposób zwiększyć wartość Twojej nieruchomości w oparciu o najnowocześniejsze zasady Home Staging.

4 Prezentacja

Naszym zdaniem prezentacja to najistotniejszy etap w całym procesie sprzedaży. To moment, w którym potencjalny nabywca musi znaleźć w prezentowanej nieruchomości COŚ co sprawi, że się w niej zakocha. Mając na względzie Twoje bezpieczeństwo, przed każdą prezentacją potencjalny klient zostaje przez nas zweryfikowany na podstawie dowodu osobistego. Następnie zostaje wręczony mu przygotowany przez nas rzut, dzięki czemu klient ma jeszcze szersze spojrzenie na prezentowaną nieruchomość. Prezentacja, to sprzedaż emocji, a w tym nie mamy sobie równych…
Zapraszamy do środka!

5 Ustalanie warunków transakcji

Kolejnym etapem są negocjacje. Często jest to najbardziej stresujący moment podczas sprzedaży… nie panikuj – doświadczeni Agenci Domoteki poprowadzą je w Twoim imieniu, a Ty możesz spać spokojnie. Na koniec, kiedy zaakceptujesz wszystkie ustalenia, przygotujemy niezbędną dokumentację potrzebną do sfinalizowania transakcji.

6 Notariusz i przekazanie kluczy

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi kancelariami notarialnymi. Dzięki temu możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo, delektując się pyszną kawą u notariusza. Po podpisaniu aktu notarialnego wspólnie z kupującymi udamy się do Twojej byłej już nieruchomości. Tam sprawnie uzupełnimy protokół zdawczo-odbiorczy, a na miejscu będzie czekała słodka niespodzianka.