Wynajmij z DOMOTEKĄ

Szukasz pewnego najemcy?

Agenci Domoteki wiedzą jak go znaleźć.

Z nami znajdziesz najemcę, który zostanie z Tobą na lata.

Etapy skutecznego wynajmu:

1 Spotkanie z Agentem Domoteki

Priorytetem Agenta Domoteki jest szczegółowe poznanie Twojej nieruchomości, dlatego pierwsze spotkanie odbywa się u klienta. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu wiemy, jak zastosować skuteczną strategię wynajmu, szytą na miarę Twoich potrzeb.

2 Szczegółowe przygotowanie oferty wynajmu

Po spotkaniu Twój Agent Domoteki przygotuje szczegółowy opis Twojej nieruchomości w taki sposób, aby jak najskuteczniej dotrzeć do przyszłych najemców. Tego samego dnia przekażemy kontakt do naszego fotografa, który umówi się z Tobą na przeprowadzenie profesjonalnej sesji fotograficznej. Niebawem przygotujemy również szczegółowy rzut Twojej nieruchomości.

3 Promocja

Agenci Domoteki posiadają pełen wachlarz możliwości marketingowych, dzięki którym Twoja nieruchomość będzie konkurencyjna na rynku. Nasze działania nie ograniczają się tylko do udostępnienia i częstych wyróżnień na branżowych portalach. Słyniemy też z aktywnego i bezpośredniego kontaktu z klientami z naszej bazy CRM.

4 Prezentacja

Naszym zdaniem prezentacja to najistotniejszy etap w całym procesie wynajmu. To moment, w którym potencjalny najemca musi znaleźć w prezentowanej nieruchomości COŚ co sprawi, że się w niej zakocha. Mając na względzie Twoje bezpieczeństwo, przed każdą prezentacją potencjalny klient zostaje przez nas zweryfikowany na podstawie dowodu osobistego. Następnie zostaje wręczony mu przygotowany przez nas rzut, dzięki czemu klient ma jeszcze szersze spojrzenie na prezentowaną nieruchomość. Prezentacja, to sprzedaż emocji, a w tym nie mamy sobie równych…
Zapraszamy do środka!

5 Ustalanie warunków wynajmu

Na koniec, kiedy zaakceptujesz wszystkie ustalenia i podejmiesz decyzję, przygotujemy projekt umowy najmu, a także przedstawimy informacje dotyczące przyszłego najemcy. Potencjalny najemca przedstawia Agentowi Domoteki informację o swoim zatrudnieniu, dzięki czemu wynajmujący może mieć większą pewność co do jego wypłacalności.

6 Podpisanie umowy najmu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy najmu przygotowanej przez Agenta w porozumieniu z działem prawnym Domoteki, w oparciu o obowiązujące przepisy i najlepsze standardy równości stron. Umowa najczęściej podpisywana jest w wynajmowanej nieruchomości lub w biurze Domoteki. Po podpisaniu umowy najmu pozostaje nam już tylko uzupełnienie protokołu zdawczo-odbiorczego i przekazanie kluczy.